Korzyści ciepła systemowego

Oferowane przez PEC Sp. z o.o. w Świnoujściu Ciepło Systemowe to nowoczesny sposób ogrzewania, który pozwala w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnić komfort cieplny oraz dostawę ciepłej wody bez względu na porę roku. Ciepło Systemowe może być wykorzystywane również na potrzeby przemysłowe – np. wentylacji budynku.
Produkt został nagrodzony godłem Teraz Polska. Ciepło Systemowe codziennie ogrzewa pond 15 mln Polaków.
Korzyści proponowanego źródła ogrzewania:
• Komfort
Ciepło Systemowe to komfort korzystania z ogrzewania i ciepłej wody o ściśle określonych parametrach, w każdym momencie. Zapewniając stałą, optymalną temperaturę i ciśnienie ciepłej wody, eliminujemy konieczność oczekiwania na wodę o odpowiedniej temperaturze, przyczyniając się tym samym do jej oszczędzania.
• Bezpieczeństwo
Ciepło Systemowe to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania. Źródła ciepła oddalone są od miejsca pobytu ludzi, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Nad niezawodnością dostaw czuwają wykwalifikowani eksperci.
• Ekologia
Proponowany sposób na ciepło wpływa na dbałość o środowisko naturalne, tak cenne w naszym regionie. PEC przestrzega norm tzw. niskiej emisji. Firma inwestuje w infrastrukturę minimalizując zanieczyszczenia powstające w wyniku produkcji ciepła.
• Oszczędności
Nasz produkt to oszczędność czasu i pieniędzy. To rozwiązanie konkurencyjne cenowo i charakteryzujące się najniższą dynamiką wzrostu kosztów w stosunku do innych dostępnych na rynku sposobów ogrzewania. Dodatkowo, taryfa obecnie określana jest w czasie, co umożliwia stabilność i przewidywalność kosztów.
• Zdrowie
Przebywanie w chłodnych pomieszczeniach nie służy zdrowiu. Dzięki ciągłej dostawie ciepła, także w chłodne dni, mieszkanie jest zawsze ciepłe i zapewnia komfortowe warunki.